Trwa ładowanie strony...

Miasto Sławno pozyskało ponad 150 tys. zł dla sławieńskich placówek oświatowych

Grant Pomorze Zachodnie

Miasto Sławno otrzymało dofinansowanie na realizację projektu grantowego pn. POMORZE ZACHODNIE – BEZPIECZNA EDUKACJA, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działania 7.7 - Wdrożenie programów wczesnego wykrywania wad rozwojowych i  rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych  niepełnosprawnością oraz przedsięwzięć związanych z walką i zapobieganiem COVID-19 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

W ramach zadania zostaną zakupione odkurzacze parowe (6 sztuk) dostępne w zestawie wraz z myjka do okien i workami bezpyłowymi oraz odkurzaczem standardowym, których użytkowanie w placówkach oświatowych podniesie poziom higieny i bezpieczeństwa. Ponadto zakupionych zostanie 12 sztuk zestawów lamp UV-C dwufunkcyjnych. Dzięki zastosowaniu lamp w placówkach oświatowych wzrośnie poziom bezpieczeństwa i higieny pracy, nauki. Zakup ww. sprzętów pozwoli na skuteczną walkę o zdrowie i  zachowanie bezpieczeństwa i higieny w walce przeciwko wirusowi SARS COV 2.

Wsparciem zostanie objętych 7 placówek edukacyjnych, tj. 2 szkoły podstawowe, 4 przedszkola i 1 żłobek. Liczba osób objętych wsparciem wyniesie 1365 dzieci i młodzieży. Całkowita wartość zadania wynosi 154 038,96 zł.

beztytulu.png

Wyświetlono: 86

Facebook Twitter

Zobacz również

Powrót do góry