Trwa ładowanie strony...

W pogoni za marzeniami

Dzień Babci i Dziadka świętować można na wiele sposobów. Tym razem postawiono na spotkanie autorskie. Seniorzy przybyli na spotkanie potwierdzili, że pogoń za marzeniami nigdy nie ustaje i mimo upływu czasu każdy z nas bezustannie dojrzewa.

MBP w Sławnie miała przyjemność gościć Panią Grażynę Kamyszek, mieszkankę Ustki, rodzinnie związaną z naszym miastem. Pani Grażyna Kamyszek, jest autorką powieści dla kobiet (ale niekoniecznie) takich jak: „Zatrzymać iskry”, „Zobaczyć iskry” oraz najnowszej „Łzy starej sosny”, która tak spodobała się  czytelnikom, że wydawnictwo postanowiło dodrukować egzemplarze.

Spotkanie przebiegało w sympatycznym nastroju, przy kawie i słodkościach rozmawiano o motywacji postępowania bohaterów powieści, sytuacjach analogicznych, które zdarzają się w przeciętnej rodzinie.  W utworach Pani Kamyszek możemy spotkać bohaterów, którzy przeżywają podobne rozterki i problemy, a czytelnik potrafi szybko identyfikować się z postaciami powieści, utożsamić z problemami , wydarzeniami, które w przejrzysty, czytelny sposób stanowią fabułę utworów. Jak wspomniała Autorka inspiracją do napisania książki „Łzy starej sosny” są przeżycia mieszkańca Sławna. Jest to retrospektywna opowieść o ludziach, ich poszukiwaniu prawdy o sobie i innych, o nieustannym dojrzewaniu.

Miło nam było również gości podopiecznych WTZ „ Akson”, dla których spotkanie z powieściopisarką stanowiło duże przeżycie.

Wyświetlono: 207

Facebook Twitter

Zobacz również

Powrót do góry