Trwa ładowanie strony...

Plenerowe spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie w plenerze to świetna propozycja dla miłośników literatury, a zarazem amatorów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Takie właśnie wydarzenie miało miejsce 13 lipca 2020 roku w Sławnie na placu zieleni za amfiteatrem obok siłowni na powietrzu, a  zorganizowane zostało  przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sławnie przy współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Gościem imprezy była Elżbieta Stępień, autorka książki „Czego nie wiesz o Aniołach. Śladami przeznaczenia”. Powieść, opowiadająca o perypetiach dwóch kobiet, którym los nie szczędził „życiowej mądrości”, wzrusza czytelnika i zmusza do refleksji. Przeczytanie ostatniej strony w książce nie oznacza, że zamykamy powieść i odkładamy ją na półkę. To dopiero początek przemyśleń i rozważań nad tym, co tak naprawdę kieruje naszym losem. W czasie spotkania autorka opowiadała o swojej twórczości i przytoczyła fragmenty powieści, w których porusza się problem przemocy wobec osób starszych, wywołując tym samym dyskusję wśród uczestników spotkania.

Impreza plenerowa była bardzo dobrym dowodem na to, że warto opuścić mury biblioteki, aby zasiąść na leżakach wśród przyrody i zwyczajnie porozmawiać ze sobą. Spotkanie z autorką zostało zrealizowane w ramach projektu „Rozmowy przy wspólnym stole”.

Wyświetlono: 211

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 311745

Gości obecnie: 3

Powrót do góry