Trwa ładowanie strony...

Wystawa "Są takie miejsca"

Wystawa „Są takie miejsca” to spotkanie w czasie wyjątkowym i trudnym. Niesie ono potrzebę nowego wyrażania myśli w wyszukanej formie i konfiguracji.  Jest próbą ukazania różnych wątków z naszego życia i ich wpływu na duchowy dobrostan każdego z nas. Wiąże się ze zdolnością akceptacji różnorodności wynikających z ludzkich predyspozycji i umiejętności.

Cały czas obserwujemy otoczenie. Przyroda ma się dobrze. My, będąc jej częścią, tkwimy teraz w niemocy podbudowanej lękiem i niepewnością. Mimo dobrej woli do działania, coś nas hamuje od wewnątrz. Lecz kultura nie drzemie. Twórcy mówią – robimy swoje i zapraszamy do wspólnego przeżywania!

Wernisaż wystawy „Są takie miejsca” – salonowo-plenerowego wydarzenia artystycznego Haliny Gaffke-Poprawskiej odbędzie się w czwartek 10 września 2020 r. o godz. 1800 na terenie Sławieńskiego Domu Kultury. Artystka zaprezentuje swoje obrazy wykonane dawną indonezyjską techniką barwienia tkanin, zwaną batikiem.  Podczas wystawy swoją twórczość przedstawią również: Joanna Kmieć (rysunek), Aleksandra Walczak (florystyka), Witold Poprawski (muzyka), Jadwiga Galik (proza).                                                                                                                                                            

Wystawa w salonie wystawowym SDK potrwa miesiąc.

Facebook Twitter

Podobne wydarzenia

Powrót do góry