Trwa ładowanie strony...

Aplikacja „Twój Parasol”

Na ekranie urządzenia wyświetla się w formie dyskretnej ikony pogody, jednak jej przeznaczenie jest zupełnie inne. Bezpłatna aplikacja „Twój Parasol” to przede wszystkim narzędzie stworzone z myślą o osobach zagrożonych przemocą w rodzinie.

Aplikacja „Twój Parasol” wyświetla się na ekranie urządzenia w formie ikony pogody, dzięki temu dyskretnemu zabiegowi, osoba postronna nie zorientuje się o jej prawdziwym przeznaczeniu.

Twój Parasol” to narzędzie przede wszystkim skierowane do osób narażonych na przemoc w rodzinie, które między innymi pozwala na uzyskanie informacji na temat pomocy dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie a także umożliwia przesyłanie informacji o zdarzeniach przemocowych do ewentualnego wykorzystania później oraz pozwala na nawiązanie kontaktu z wcześniej skonfigurowanym adresem e-mail. Aplikacja daje także możliwość szybkiego wybrania telefonu alarmowego.

Aplikację „Twój Parasol” można bezpłatnie pobrać na platformie Google Play oraz Apple Store. Szczegółowe informacje na temat aplikacji można uzyskać na stronie twojparasol.com

Wyświetlono: 218

Facebook Twitter

Zobacz również

Powrót do góry