Trwa ładowanie strony...

Komunikat Burmistrza Miasta Sławno

komunikat.jpg

 

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, Urząd Miejski w Sławnie poleca, aby  w miarę możliwości ograniczyć osobiste wizyty w ratuszu i sprawy załatwiać korzystając z internetu lub telefonicznie.

                  
Polecamy kontaktować się w sprawach urzędowych – o ile to możliwe - na odległość, za pomocą dostępnych środków komunikacji:
- telefonu - 59 810 30 51,
- poczty elektronicznej - wydz.organizacyjny@slawno.pl,
- platformy e-puap itp.

Interesanci przyjmowani są tylko w sprawach pilnych od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 12:00. Zwracamy się z prośbą aby petenci, nie chodzili po biurach urzędu a swoje podania i wnioski zostawiali wyłącznie w punkcie podawczym. W punkcie podawczym dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk oraz rękawiczki ochronne.

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo Zarządzeniem Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 11.03.2020 zawieszamy działalność kina oraz wszystkich zajęć i wydarzeń odbywających się w Sławieńskim Domu Kultury od 12.03. (czwartek) do odwołania. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować. Wszelkie sprawy związane z przełożeniem terminów wydarzeń lub ewentualnym zwrotem zakupionych biletów do kina będziemy weryfikować po odwołaniu zawieszenia działalności. Wszystkie filmy zaplanowane w repertuarze oraz Kino Oscarowe odbędą się w innym terminie.

Działalność obiektów zawiesza również Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie, tj. hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sempołowskiej 3c, hali sportowej przy ul. Plac Sportowy 1, sali sportowej przy ul. Plac Sportowy 1, kompleksu ORLIK przy ul. Kossaka, stadionu miejskiego przy ul. Plac Sportowy 1 od 12.03. (czwartek) do odwołania. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować. Wszystkie zaplanowane imprezy odbędą się w innym terminie.

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury (w tym bibliotek publicznych), filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, placówek szkolnictwa artystycznego oraz szkół i uczelni wyższych. Także Biblioteka Publiczna w Sławnie została zamknięta do odwołania.

Jednocześnie rekomendujemy unikanie uścisków dłoni na przywitanie i apelujemy o restrykcyjne przestrzeganie higieny osobistej. Pamiętajmy o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikajmy dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy kaszlemy lub kichamy, zawsze zakrywajmy usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Zachowajmy bezpieczną odległość od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę. Więcej informacji na temat koronawirusa znajdziesz na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus

Wyświetlono: 826

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 240133

Gości obecnie: 1

Powrót do góry