Trwa ładowanie strony...

W pogoni za marzeniami

Dzień Babci i Dziadka świętować można na wiele sposobów. Tym razem postawiono na spotkanie autorskie. Seniorzy przybyli na spotkanie potwierdzili, że pogoń za marzeniami nigdy nie ustaje i mimo upływu czasu każdy z nas bezustannie dojrzewa.

MBP w Sławnie miała przyjemność gościć Panią Grażynę Kamyszek, mieszkankę Ustki, rodzinnie związaną z naszym miastem. Pani Grażyna Kamyszek, jest autorką powieści dla kobiet (ale niekoniecznie) takich jak: „Zatrzymać iskry”, „Zobaczyć iskry” oraz najnowszej „Łzy starej sosny”, która tak spodobała się  czytelnikom, że wydawnictwo postanowiło dodrukować egzemplarze.

Spotkanie przebiegało w sympatycznym nastroju, przy kawie i słodkościach rozmawiano o motywacji postępowania bohaterów powieści, sytuacjach analogicznych, które zdarzają się w przeciętnej rodzinie.  W utworach Pani Kamyszek możemy spotkać bohaterów, którzy przeżywają podobne rozterki i problemy, a czytelnik potrafi szybko identyfikować się z postaciami powieści, utożsamić z problemami , wydarzeniami, które w przejrzysty, czytelny sposób stanowią fabułę utworów. Jak wspomniała Autorka inspiracją do napisania książki „Łzy starej sosny” są przeżycia mieszkańca Sławna. Jest to retrospektywna opowieść o ludziach, ich poszukiwaniu prawdy o sobie i innych, o nieustannym dojrzewaniu.

Miło nam było również gości podopiecznych WTZ „ Akson”, dla których spotkanie z powieściopisarką stanowiło duże przeżycie.

Wyświetlono: 53

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 133630

Gości obecnie: 1

Powrót do góry