Trwa ładowanie strony...

Działania „ Pomóż Bezdomnym” ze Słuchaczami Słupskiej Szkoły Policji

Od wczoraj na ulicach powiatu sławieńskiego będzie można spotkać wspólne patrole Policji i słuchaczy Szkoły Policji w Słupsku. Młodzi funkcjonariusze podczas swoich pierwszych wspólnych służb ze starszymi i doświadczonymi kolegami przeprowadzili zorganizowane działania w trosce o los bezdomnych.

Jednym z celów akcji było informowanie osób pozostających bez dachu nad głową o tymczasowych miejscach noclegowych, gdzie mogą uzyskać pomoc. Sławieńscy dzielnicowiwraz ze słuchaczami Szkoły Policji w Słupsku sprawdzali miejsca gromadzenia się osób bezdomnych. Najczęściej były to dworce, ogrody działkowe, dzikie koczowiska czy pustostany. Wszystkie napotkane osoby zostały poinformowane o instytucjach udzielających pomocy.

W związku z tym, że w ostatnich dniach nastąpił spadek temperatury Komenda Powiatowa Policji w Sławnie zwraca się do wszystkich osób, które posiadają wiedzę o miejsch przebywania i gromadzenia się ludzi bezdomnych, potrzebujących pomocy, aby każdorwazowo informowali dyżurnego Policji pod numerem telefonu 112.

Wyświetlono: 193

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 278391

Gości obecnie: 2

Powrót do góry