Trwa ładowanie strony...

Orszak Trzech Króli ponownie w Sławnie

06 stycznia 2020 roku po raz drugi w Sławnie odbędzie się Orszak Trzech Króli. W tej sprawie, 29 listopada 2019 roku w sali konferencyjnej sławieńskiego ratusza odbyło się spotkanie, na którym omówiono sprawy organizacyjne.

Spotkanie otworzył Mieczysław Grabowski - zastępca burmistrza oraz ks. Leszek Szurek - proboszcz parafii pw. WNMP w Sławnie. W prace organizacyjne tego religijnego wydarzenia włączyła się Parafia Wniebowzięcia NMP w Sławnie, Parafia św. Antoniego w Sławnie, Rycerze Kolumba,  lokalny samorząd, a także instytucje kulturalne, oświatowe oraz stowarzyszenia i wspólnoty działające na terenie miasta. Nieodzownym elementem każdego Orszaku jest wspólne, głośne, radosne kolędowanie ludzi, którzy idą za Trzema Królami.

Uczestnicy wyruszą spod kościoła mariackiego, a finalna stacja zlokalizowana będzie obok kościoła św. Antoniego w Sławnie. W tym miejscu znajdzie się coś pysznego przy stoisku małej gastronomii, która zaoferuje ciepłe posiłki.

Szczegółowe informacje dot. Orszaku Trzech Króli w Sławnie umieszczane będą na profilu Facebook pod adresem - https://www.facebook.com/trzechkroliwslawnie

Wyświetlono: 227

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 240162

Gości obecnie: 2

Powrót do góry