Trwa ładowanie strony...

Nowe radiowozy dla sławieńskiej policji

W czwartek, 28 listopada 2019 roku przed budynkiem sławieńskiego ratusza uroczyście przekazano sławieńskim policjantom dwa nowe radiowozy marki Hyundai, które zostały zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych z powiatu sławieńskiego, które w połowie finansowały przedsięwzięcie.

Pozostała część pochodziła z Programu Modernizacji Policji oraz wsparcia Banku Spółdzielczego w Sławnie. Jeden samochód trafi do Miasta Darłowo, drugi zaś pozostanie w Sławnie. Nowe radiowozy zostały wyposażone m.in. w klimatyzację i kamerę cofania z czujnikami ruchu.

Na uroczystość przekazania pojazdów przybyli przedstawiciele samorządów gminnych, miejskich i powiatowych, Prezes Zarządu BS w Sławnie - Pani Aleksandra Bukowska, zaś służby mundurowe reprezentował Andrzej Kamoda - Komendant Powiatowej Policji w Sławnie, który podziękował samorządowcom oraz sponsorom za wkład finansowy oraz dobrą współpracę.

Po uroczystym przekazaniu kluczyków do samochodów przez Andrzeja Protasewicza - wicestarostę sławieńskiego, ksiądz proboszcz Leszek Szurek poświęcił radiowozy.

 

Wyświetlono: 352

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 240162

Gości obecnie: 2

Powrót do góry