Trwa ładowanie strony...

Podsumowanie rozgrywek „Białej Lotki” BS CUP 2019/2020

17 czerwca 2020 r. rozegrano Mistrzostwa Miasto Sławno w badmintonie o puchar Burmistrza Miasta Sławno.

Z powodu panującej epidemii wywołanej COVID 19 frekwencja była mniejsza niż zwykle. Mecze rozegrano w kategorii „Młodzik”, w której zwyciężyła Lena Sicińska przed Arturem Kluszczyńskim. Kolejne miejsca zajmowali Franciszek Krukowski i Stanisław Luboń. W kategorii „Junior” zwyciężyła Monika Wojniak przed Marcinem Mikitiukiem i Jerzym Postraszyńskim. W kategorii „Open” zwyciężyła para Magdalena Wojniak i Jerzy Majchrzak przed mixtem Beata Bolesta i Daniel Wojniak. Na najniższym stopniu podium stanęła para Marlena Smutek i Rafał Roman. Tuż za podium uplasowały się pary Sylwia Roman i Daniel Kazusek, Joanna i Dawid Jasińscy oraz Krzysztof Michalik i Adam Mallek.

W czasie turnieju podsumowano cały sezon rozgrywek w ramach „Białej Lotki” BS CUP 2019/2020. W klasyfikacji uwzględniono tylko zawodników, którzy wzięli udział minimum w trzech turniejach. W kategorii „Młodzik” w całym sezonie najlepsza okazała się Lena Siecińska, przed Leną Stachowicz i Arturem Kluszczyńskim. Kolejne miejsca zajmowali odpowiednio Franciszek Krukowski, Stanisław Luboń i Bartłomiej Mysiorek. W kategorii „Junior” wśród dziewcząt zwyciężyła Monika Wojniak przed Marią Marcinkowską i Niną Stachowicz. Wśród chłopców najlepszy okazał się Marcin Mikitiuk, przed Jerzym Postraszyńskim i Tymoteuszem Grygorcewiczem. Przez cały sezon najwięcej emocji przynosiły gry w kategorii „Open”. W każdym turnieju zawodnicy byli dobierani losowo. Wśród kobiet najlepsza okazała się Sylwia Roman, wyprzedzając Magdalenę Wojniak i Annę Gostomczyk. Tuż za podium stanęły Marlena Smutek i Joanna Jasińska. Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Daniel Wojniak , drugie Rafał Roman, trzecie Marek Mysiorek. Kolejne miejsca zajmowali Adam Mallek, Daniel Kazusek, Jarosław Jasiński i Krzysztof Michalik.

Zwycięzców dekorowała Pani Aleksandra Bukowska Prezes Banku Spółdzielczego w Sławnie. BS CUP organizowany był w ramach programu profilaktyki uzależnień Miejskiej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Wyświetlono: 150

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 278424

Gości obecnie: 3

Powrót do góry