Trwa ładowanie strony...

Maraton na raty - podsumowanie

20 czerwca 2020r. w Sławnie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie podsumował cykl MARATONÓW NA RATY sezon 2019/2020.

Niestety z powodu epidemii wirusa SARS-CoV-2W sezon został w połowie przerwany – zamiast Maratonu odbył się PÓŁMARATON NA RATY. Doceniając trud 190 zawodników, którzy od września 2019r. uczestniczyli w zawodach i przebiegli łącznie 598,6km Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie przygotował dla wszystkich biegaczy, którzy uczestniczyli w co najmniej 4 zawodach (na 9 odbytych) pamiątkowe medale.  Takich zawodników było 112. Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzymało puchary, zawodnicy zajmujący miejsca I - V symboliczne nagrody. Zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich 9 biegach otrzymali statuetki SUPER PÓŁMARATOŃCZYKÓW (mamy nadzieję, że statuetki te będą miały wartość kolekcjonerską – nigdy nie dojdzie już do sytuacji, że nie będziemy mogli dokończyć pełnego cyklu zawodów). Nagrody wręczała radna rady miejskiej w Sławnie Marta Stępień, która całą rundę jesienną nieodpłatnie pomagała w organizacji maratonów będąc sędzią mety.

W podsumowaniu uwzględnione zostały wyniki zawodników na dystansach półmaratońskich:

- w Mini Maratonie na Raty (50m) dystans                          -      400 m   

- w Mini Maratonie na Raty (100m) dystans                        -      800 m   

- w Mini Maratonie na Raty (200m)  dystans                       -   1.600 m   

- w Mini Maratonie na Raty (300m)  dystans                       -   2.400 m   

- w Maratonie na Raty (1,5km kobiety) dystans                   -   10,5 km  

- w Maratonie na Raty (3,0km mężczyźni) dystans             -   21,0 km (półmaraton)  

Jeżeli zawodnik wystartował w 9 zawodach odjęty został mu jeden najsłabszy wynik.

 

Super Półmaratończykami w sezonie 2019/2020 zostali:

Rocznik 2017 i młodsi: Oliwia Radlińska  

Rocznik 2016/2015: Julia Romanowska, Julia Antosik, Wojciech Aleksandrowicz, Kacper Gondek, Aleksander Rojewski, Karol Kozdra.

Rocznik 2014/2013: Barbara Antosik,  Lilianna Kaczmarek, Paula Szczepanek, Zofia Sosińska, Amelia Ławniczak, Dominik Lachowicz, Albert Laskowski, Adam Izdebski, Ksawery Czarnuch, Adam Osenkowski.

Rocznik 2012/2011: Julia Faryno, Natalia Czyż, Maja Janakiewicz, Julia Wieczorek, Ada Szczepanek, Leon Kaczmarek, Michał Filipowski, Adam Michalak, Tymon Warzych, Adam Rojewski, Oliwier Radliński, Mikołaj Antosik, Piotr Gręda.

Rocznik 2010/2009: Maja Gondek, Martyna Jabłońska, Szymon Kamelski, Jakub Mikołajczak, Sebastian Mehring, Michał Rojek, Oliwier Stępień.

Rocznik 2008/2007: Julia Recka, Zuzanna Sosińska, Alicja Filipowska, Mikołaj Cichoński.

Rocznik 2006/2005: Ernest Laskowski

Kobiety: Monika Nieckarz, Marta Kaczmarek, Grażyna Antosik, Agnieszka Komar, Anna Gostomczyk, Monika Miklasińska-Kamelska, Anna Czarnuch.

Mężczyźni: Tomasz Jabłoński, Krzysztof Gostomczyk, Piotr Kamelski, Grzegorz Antosik

Nordic Walking: Kobiety: Anna Majewska,  Anastazja Kamelska, Magdalena Kalinowska-Warzych, Emilia Steinke-Filipowska.

Mężczyźni: Ryszard Zieliński.

Maratony na Raty odbywały się w ramach programów profilaktycznych Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie starał się stworzyć warunki dla wszystkich chętnych, którzy zaplanowali sobie czas na rekreację, odnowę sił psychofizycznych, którzy wiedzą, że bieganie jest najprostszą formą rekreacji fizycznej, a ruch to zdrowie! Niestety z przyczyn od przyczyn od nas niezależnych, piękna wiosna 2020 minie bez wspólnego biegania. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się jeszcze późnym latem we wrześniu!

 

Dziewczęta rocznik 2017 i młodsze - 50m

1. Oliwia Radlińska Sławno 2017

2. Zuzanna Kaźmierczak Warszkowo 2017

3. Zoja Zając Sławno 2017

4. Zofia Michałowska Sławno 2017

5. Wiktoria Gut Sławno 2017

6. Lena Biegajska Sławno 2017

7. Hanna Biegajska Sławno 2017

 

Chłopcy rocznik 2017 i młodsi - 50m

1. Michał Niester Sławno 2017

2. Kajetan Krygowski Sławno 2017

3. Jan Ławniczak Sławno 2018

4. Filip Szymczewski Sławno 2017

5. Piotr Klimek Sławno 2017

6. Grzegorz Radziwon Sławno 2018

 

Dziewczęta 2016/2015 - 100m

1. Julia Romanowska Sławsko 2015  

2. Julia Antosik Sławsko 2015

3. Zuzanna Szwed Darłowo 2016

4. Iga Siekan Sławno 2016

5. Zuzanna Jakubowska Sławno 2015

6. Livia Taraska Bydlino 2015

 

Chłopcy rocznik 2016/2015 - 100m

1. Oskar Stępień Sławno 2015

2. Wojciech Aleksandrowicz Sławno 2016

3. Kacper Gondek Sławno 2016

4. Aleksander Rojewski Sławno 2016

5. Karol Kozdra Sławno 2016

6. Tobiasz Łangowski Sławno 2016

7. Antoni Wielgat Pieńkowo 2016

8. Ignacy Urbaniak Sławno 2016

9. Antoni Bielaszewski Koszalin 2016

10. Adam Klimek Sławno 2015

11. Ignacy Chałubiński Sławno 2015

12. Mikołaj Fikus Sławno 2015

 

Dziewczęta rocznik 2014/2013 - 200m

1. Barbara Antosik Sławsko 2013                

2. Lilianna Kaczmarek Sławno 2014           

3. Paula Szczepanek Sławno 2014               

4. Zofia Sosińska Sławno 2014                    

5. Amelia Ławniczak Sławno 2014

6. Amelia Niester Sławno 2014

7. Lena Niester Sławno 2014

8. Lilianna Antosik Sławno 2014

9. Hanna Stojewska Sławno 2013

10. Michalina Olesiak Sławno 2013

11. Maja Biernat Sławno 2014

 

Chłopcy rocznik 2014/2013- 200m

1. Dominik Lachowicz Sławno 2013           

2. Stanisław Falkowski Sławno 2014           

3. Albert Laskowski Sławno 2014                

4. Adam Izdebski Sławno 2014

5. Ksawery Czarnuch Sławsko 2014

6. Adam Osenkowski Warszkowo 2014

7. Fabian Tyl Warszkowo 2014

8. Mikołaj Siekan Sławno 2014

9. Franciszek Adamczyk Sławno 2013

 

Dziewczęta 2012/2011 - 200m

1. Julia Faryno Sławno 2012

2. Natalia Czyż Sławsko 2012                      

3. Maja Janakiewicz Sławno 2012               

4. Julia Gorczyca Sławno 2012                    

5. Julia Wieczorek Sławno 2011

6. Ada Szczepanek Sławno 2012

7. Julia Tyl Warszkowo 2011                       

8. Nadia Lachowicz Sławno 2011

9. Amelia Kaniowska Słupsk 2011

10. Lena Ludwikowska Sławno 2011

11. Maja Taraska Bydlino 2011

12. Michalina Brzozowska Pieńkowo 2012

13. Nikola Cendrowska Sławno 2012

14. Anna Fikus Sławno 2012

 

Chłopcy rocznik 2012/2011 - 200m

1. Leon Kaczmarek Sławno 2012                 

2. Michał Filipowski Sławno 2011               

3. Adam Michalak Sławno 2011                  

4. Tymon Warzych Sławno 2012                 

5. Adam Rojewski Sławno 2012

6. Oliwier Radliński Sławno 2012

7. Mikołaj Antosik Sławsko 2011

8. Piotr Gręda Warszkowo 2011

9. Antoni Nieckarz Sławno 2011

10. Arkadiusz Kaźmierczak Warszkowo 2011                             

11. Michał Pasik Sławno 2011                     

12. Szymon Białosiewicz Sławno 2011

13. Stanisław Putaj Boleszewo 2011

14. Antoni Falkowski Sławno 2011

15. Igor Kubik Sławno 2012

16. Jarosław Dobies Sławno 2011

17. Bartosz Szwed Sławno 2011

18. Kacper Kawka Słupsk 2012

19. Mikołaj Szymborski 2012

20. Mikołaj Szymborski Sławno 2012

21. Borys Drop Wrześnica 2011

 

Dziewczęta 2010/2009- 300m

1. Maja Gondek Sławno 2009                      

2. Martyna Jabłońska Sławno 2009              

3. Lilianna Stępień Sławno 2010                  

4. Maja Aleksandrowicz Sławno 2011         

5. Wiktoria Pasik Sławno 2011

6. Alicja Ludwikowska Sławno 2011

7. Majka Stojewska Sławno 2010

8. Nadia Taraska Bydlino 2010

 

Chłopcy rocznik 2010/2009 - 300m

1. Szymon Kamelski Sławno 2010               

2. Jakub Gorczyca Sławno 2009                  

3. Piotr Kowalczyk Sławno 2009                 

4. Jakub Mikołajczak Sławno 2009              

5. Sebastian Mehring Sławno 2009              

6. Michał Rojek Sławno 2010                      

7. Oliwier Stępień Sławno 2009                   

8. Kacper Dominiak Sławno 2009

9. Filip Matulka Sławno 2009

10. Adam Stojewski Sławno 2009

11. Daniel Pasik Sławno 2009

12. Igor Buze Sławno 2009

13. Bartosz Kasprzak Sławno 2009

14. Tomasz Lewandowski Sławno 2010

15. Marcin Majchrzak Sławno 2009

16. Szymon Stępień Sławno 2010

17. Dawid Ciszek Darłowo 2009

18. Marcel Kopera Sławno 2009

19. Adrian Niewielski Sławno 2009

20. Aleksander Brzeziński Sławno 2009

21. Mateusz Faryno Sławno 2009

 

Dziewczęta rocznik 2008/2007 - 300m

1. Julia Recka Sławno 2008  

2. Zuzanna Sosińska Sławno 2008               

3. Alicja Filipowska Sławno 2008                

4. Alicja Juszczykowska Sławno 2007

5. Amelia Barylak Sławno 2008

6. Paulina Krogulecka Sławno 2007

7. Zuzanna Brzozowska Sławno 2007

8. Wiktoria Riopka Słupsk 2008

9. Maja Majewska Sławno 2008

 

Chłopcy rocznik 2008/2007 - 300m

1. Mikołaj Cichoński Sławno 2008               

2. Błażej Zieliński Sławno 2007                   

3. Dominik Piela Sławno 2008                     

4. Sebastian Buczkowski Słupsk 2007         

5. Oskar Mellem Sławno 2008                     

6. Oliwier Konieczny Wrześnica 2007         

7. Michał Kurczyk Sławno 2007                  

8. Olivier Pokrzywniak Słupsk 2007            

9. Igor Konieczny Wrześnica 2007              

10. Igor Bogacz Sławno 2008                      

11. Aleks Cendrowski Sławno 2008            

 

Dziewczęta rocznik 2006/2005 - 300m

1. Oliwia Recka Sławno 2005

2. Natalia Zych Sławno 2005

 

Chłopcy rocznik 2006/2005 - 300m

1. Ernest Laskowski Sławno  2006

2. Marcel Wieczorek Sławno 2006               

3. Jan Kowalczyk Sławno 2006

4. Jan Gostomczyk Sławno 2006

5. Jakub Wilczewski Sławsko 2006

6. Zbigniew Kurczyk Sławno 2006

7. Miłosz Czarnuch Sławno 2006

8. Mikołaj Szamocki Sławno 2006

 

Kobiety rocznik 2004 i starsze – 1.500m

1. Monika Nieckarz Sławno 

2. Marta Kaczmarek Sławno 

3. Grażyna Antosik Sławsko 

4. Agnieszka Komar Sławno

5. Agnieszka Maj Sławno

6. Anna Gostomczyk Sławno

7. Monika Miklasińska-Kamelska Sławno

8. Anna Czarnuch Sławsko

9. Danuta Gałkowska Sławsko                     

10. Joanna Putaj Boleszewo

11. Iwona Lipska Sławno

12. Małgorzata Buze Sławno

13. Małgorzata Brzezińska Sławno

14. Wiktoria Ciszek Sławno

15. Małgorzata Putno Sławno

16. Katarzyna Stojewska Sławno

17. Klaudia Musiał Sławno

18. Julia Nowak Sławno

19. Karolina Karczyńska Sławno

20.Dominika Gałkowska Sławno

 

Mężczyźni rocznik 2004 i starsi – 3.000m

1. Tomasz Jabłoński Sławno 

2. Dariusz Gałkowski Sławsko                     

3. Krzysztof Gostomczyk Sławno                

4. Piotr Kamelski Sławno

5. Grzegorz Antosik Sławsko

6. Krzysztof Wilczewski Sławno

7. Błażej Krukowski Sławno

8. Tomasz Turczyn Sławno

9. Jacek Wieczorek Sławno

10. Michał Firlej Sławno      

11. Jan Kurkul Pałówko        

12. Damian Rosiak Sławno

13. Ryszard Krygowski Rekowo Lęborskie

14. Marek Gostomczyk Sławno                   

15. Przemysław Kurkul Pałówko                                                  

16. Łukasz Wielgat Pieńkowo

17. Karol Kozdra Sławno

18. Jacek Kaniarski Sławno

 

NORDIC WALKING – 1.500m

KOBIETY:

1. Anna Majewska Sławno                           

2. Anastazja Kamelska Sławno                                                     

3. Magdalena Misina Warzych  Sławno       

4. Emilia Steinke-Filipowska Sławno          

5. Janina Chudy Sławsko

 

MĘŻCZYŹNI

1. Ryszard Zieliński Sławno

2. Jerzy Kamelski Sławno     

 

Wyświetlono: 178

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 278409

Gości obecnie: 1

Powrót do góry