Trwa ładowanie strony...

LIDER powraca do treningów tymczasowych

W związku z panującą pandemią Covid-19 treningi w naszym klubie jak i wszystkich innych w całym kraju zostały wstrzymane z dniem 12. marca.

W dniu 2 maja wprowadzono za  rekomendacją Ministerstwa Sportu oraz rozporządzenia RM określone ograniczenia, nakazy i zakazy umożliwiające powrót do zajęć w małych grupach sześcioosobowych w zajęciach na świeżym powietrzu. Możliwość przeprowadzania takich zajęć istnieje od 4 maja, a my z dniem 11 maja również dołączamy do grona aktywnych.

Przypominamy, że treningi tymczasowe są treningami dobrowolnymi w których dzieci będą uczestniczyły na podstawie podpisanego przez rodziców/opiekunów prawnych regulaminu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z boiska przy Liceum Ogólnokształcącym, ul. Cieszkowskiego 4, Sławno, a także zapoznanie się, wydrukowanie i podpisanie regulaminu uczestnictwa w treningach tymczasowych. Drugi regulamin zawodnik powinien dostarczyć na pierwszy trening (warunek konieczny)


– Regulamin boiska przy Liceum Ogólnokształcącym (kliknij żeby pobrać)

– Regulamin treningów tymczasowych (kliknij żeby pobrać) – podpisany do zwrotu u trenera

W pierwszej kolejności zostają wznowione zajęcia trzech najstarszych drużyn trenujących w naszym klubie. Sukcesywnie będziemy wdrażać do zajęć młodsze dzieci pod warunkiem, że będzie odpowiednia ku temu grupa chętnych. Odnośnie dokładnego harmonogramu treningów będą się kontaktowali z Państwem trenerzy prowadzący.

Wyświetlono: 135

Zobacz również

Adres

ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9

76-100 Sławno

Kontakt

tel.: +48 (59) 810 30 51

e-mail: sekretariat@slawno.pl

Godziny otwarcia

w poniedziałki

od godz. 8:00 do 16:00

od wtorku do piątku

od godz. 7:00 do 15:00

Statystyki

Odwiedziń ogółem: 278391

Gości obecnie: 1

Powrót do góry